Meklēt
0
Grozs

Ergosoma / Ergonomiskā mazuļu mugursoma Amazonas Smart Carrier Bordeaux


  • 69,90€

Kopīgot:


Ergonomiskā mugursoma Amazonas Smart Carrier

Amazonas Smart Carrier nodrošina mazulim fizioloģiski pareizu pozu ar plati izvērstām kājām, kā rezultātā slodze tiek vienmērīgi sadalīta uz mazuļa gurniem, dibenu un muguru. Šādu pozu rekomendē fizioterapeiti un tā ir pilnīgi droša mazulim. Ergosomu nav grūti uzvilkt, bērnam tajā ir ērti, vecāku mugura tiek ievērojami atslogota. 

Amazonas ergonomiskajai mugursomai:

  • muguriņa ir mīksta un plata, tā vienmērīgi atbalsta bērna muguriņu un ļauj iesēdināt bērnu „vardītes” pozā (ceļgali ir augstāk par dupsi);
  • nav starpslāņa starp māmiņu un bērnu;
  • lence un josta ir platas, kas ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi uz pleciem un jostas vietu;
  • ir iespēja regulēt bērna „pievilkšanu”;
  • nav iespējams iesēdināt bērnu virzienā ar muguru pret mammu;
  • ir iespējams nēsāt bērnus līdz 3 gadiem.

   

Audums: 100% kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

Drošība: Amazonas slingiem un citiem izstrādājumiem ir TÜV sertifikāts (vācu kvalitātes sertifikāts), kas apstiprina izstrādājuma drošumu. Produkcija tiek pakļauta virknei standartizētām tehniskām procedūrām, kas testē produkta kvalitāti atbilstoši tā pielietošanas veidam.

Fabric: approx. 185 g/m²

Flexible seat: approx. 26 - 33 cm

Length hip belt: 78 - 145 cm

Self-weight: approx. 0,55 kg

Ergo-soma Amazonas Smart Carrier paredzēta bērniem līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg.Ergo-slingam Amazonas Smart Carrier ir: maza kabatiņa un kapuce. Komplektā - 2 plecu polsteri, maiss ergonomiskās somas glabāšanaiAmazonas Smart Carrier ir ērti un ergonomiski lietošanā.Smart Carrier baby carriers tested

Starting in August of this year, our Smart Carrier baby carrier was issued to a total of 100 test persons.Young mothers and fathers had the opportunity of applying, on the product test platform www.konsumgoettinnen.de, for a chance to put our Smart Carrier through its paces. Overall the test reports that came back to us were very positive.

89% of the 'consumer goddesses' would recommend the Smart Carrier to their family, friends and acquaintances. 90% of the testers (male and female) were completely convinced of the benefits of the Smart Carrier, and 83% of them said it was pleasant and comfortable wearing it, even after a long period.

Amazonas Smart Carrier lietošanas video- instrukcijas