Preču pasūtīšana un apmaksa

  1. Izmantojot veikala pirkuma formu — ātri, ērti un vienkārši. Veikalā var veikt pirkumu bez reģistrācijas, vienkārši ieleciet izvēlēto preci savā pirkuma grozā un ievadiet nepieciešamos datus (preces saņēmējs, kontaktinformācija, piegādes adrese un samaksas veids).
  2. Pasūtot pa e-pastu — atsūtiet uz e-pastu shop@lakats.lv linku uz jums nepieciešamajām precēm, vai preces nosaukumu, kā arī jūsu kontaktinformāciju. Veikala menedžeris sazināsies ar Jums lai palīdzētu veikt pirkumu.
  3. Pa tālruni — piezvaniet uzz numuru 27100968 un mēs Jums palīdzēsim iegādāties nepieciešamās lietas. Kā arī, veikala menedžeris atbildēs uz Jūsu jautājumiem par precēm un palīdzēs izvēlēties Jums nepieciešamās lietas.

Ar e-pasta palīdzību pasūtījumu var veikt visu diennakti, tālruņa zvani tiek pieņemti darbadienās no plkst. 11:00 līdz 17:00.

Preces apmaksa

Apmaksa skaidrā naudā

  • Pie preces saņemšanas mūsū ofisā 

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu

  • Piegādājot preci ar pastu un express pasu
  • Piegādājot preci ar Pasta Stāciju un Omnivu

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu — tiek veikta tikai tad, kad mēs esam apstiprinājuši preces pieejamību un nosūtījuši rēķinu apmaksai. Piegādājot preci ar pastu tiek piemērota priekšapmaksa ar pārskaitījumu.