Jaunumi

Slings-šalle Little Frog Marine Bazzite 520
Slings šalle Little Frog Tsavorite 460, BAMBOO
Riņķu slings Little Frog Howlite, BAMBOO M
Riņķu slings Little Frog Sandy Cube, Jacquard
Riņķu slings Little Frog Kyanite
Slings-šalle Amazonas Grey
 Tunika barojošām māmiņām un grūtniecēm Fancy mom, M
Riņķu slings Little Frog Light Euclase
Riņķu slings Little Frog Howlite

Ražotājs

Autiņi un guļammaisiņi

Autiņi un guļammaisiņi

Jaunākie pētījumi rāda, ka ietīšana autiņos var palīdzēt samazināt mazuļa pēkšņas nāves sindromu, nodrošinot ciešāku miegu, kad mazulis guļ uz muguras. Ietiniet savu mazuli un bērniņš gulēs drošā un ciešā miegā.

SwaddleMe – ērtu un mūsdienīgu autiņu modelis, kuru var droši lietot arī kā pirmo apģērbu jaundzimušajam. Mīkstais trikotāžas audums kā kokons ieskauj mazuli un ļauj viņam ērti iekārtoties tik ierastajā embrija pozā. Brīva mazuļa ietīšana SwaddleMe tipa autiņos, palīdz bērnam ātrāk iejusties šajā pasaulē, nomierina un samazina mazuļu pēkšņu atmošanās biežumu. Tādējādi mazulis var gulēt mazliet ilgāk. Šie autiņi ir ļoti viegli un ērti lietojami. 

Woombie SwaddlePod Autiņi izgatavoti no unikālas stiepjošas trikotāžas, kas staipās 4 virzienos. SwaddlePod maigi pieguļ un apskauj mazuli, imitējot mātes klēpi. Arī klasiskie kokvilnas autiņi ir viegli un ērti lietošanā, tāpēc tos nevajadzētu uztvert kā novecojušu mazuļa kopšanas metodi.

Bērnu guļammaiss Swaddle Sack Summer Infant ir alternatīvs risinājums lietošanā tik pierastajai segai, tas ir optimālais variants miegam mājās vai pastaigām. Tas ir vienlaidu piegriezuma izstrādājums bez piedurknēm un ar rāvējslēdzēja visā tā garumā.

Šajā kategorijā nav ierakstu.