Jaunumi

Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey, ar mikrogranulam, L
Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey Cats ar mikrogranulam L, abpusējs
Slings Amazonas Mei Tai Bordeaux
Slings Amazonas Mei Tai Sand
Slings Amazonas Mei Tai Black
Ergonomiskā mazuļu pārnēsājamā mugursoma/ ergosoma Amazonas Smart Carrier Black
Ergonomiskā mazuļu pārnēsājamā mugursoma/ ergosoma Amazonas Smart Carrier Bordeaux
Ergonomiskā mazuļu pārnēsājamā mugursoma/ ergosoma Amazonas Smart Carrier Sand
Slings-šalle Little Frog Graphite Herringbone 520

Ražotājs

Autiņi un guļammaisiņi

Autiņi un guļammaisiņi

Jaunākie pētījumi rāda, ka ietīšana autiņos var palīdzēt samazināt mazuļa pēkšņas nāves sindromu, nodrošinot ciešāku miegu, kad mazulis guļ uz muguras. Ietiniet savu mazuli un bērniņš gulēs drošā un ciešā miegā.

SwaddleMe – ērtu un mūsdienīgu autiņu modelis, kuru var droši lietot arī kā pirmo apģērbu jaundzimušajam. Mīkstais trikotāžas audums kā kokons ieskauj mazuli un ļauj viņam ērti iekārtoties tik ierastajā embrija pozā. Brīva mazuļa ietīšana SwaddleMe tipa autiņos, palīdz bērnam ātrāk iejusties šajā pasaulē, nomierina un samazina mazuļu pēkšņu atmošanās biežumu. Tādējādi mazulis var gulēt mazliet ilgāk. Šie autiņi ir ļoti viegli un ērti lietojami. 

Woombie SwaddlePod Autiņi izgatavoti no unikālas stiepjošas trikotāžas, kas staipās 4 virzienos. SwaddlePod maigi pieguļ un apskauj mazuli, imitējot mātes klēpi. Arī klasiskie kokvilnas autiņi ir viegli un ērti lietošanā, tāpēc tos nevajadzētu uztvert kā novecojušu mazuļa kopšanas metodi.

Bērnu guļammaiss Swaddle Sack Summer Infant ir alternatīvs risinājums lietošanā tik pierastajai segai, tas ir optimālais variants miegam mājās vai pastaigām. Tas ir vienlaidu piegriezuma izstrādājums bez piedurknēm un ar rāvējslēdzēja visā tā garumā.

Šajā kategorijā nav ierakstu.