Jaunumi

Slings-šalle Little Frog Marine Bazzite 520
Slings šalle Little Frog Tsavorite 460, BAMBOO
Riņķu slings Little Frog Howlite, BAMBOO M
Riņķu slings Little Frog Sandy Cube, Jacquard
Riņķu slings Little Frog Kyanite
Slings-šalle Amazonas Grey
 Tunika barojošām māmiņām un grūtniecēm Fancy mom, M
Riņķu slings Little Frog Light Euclase
Riņķu slings Little Frog Howlite

Ražotājs

SLINGI

SLINGI

Slings – palīglīdzeklis maza bērna pārnēsāšanai. Slings parasti ir plats adīts vai šūts auduma gabals, kas noteiktā viedā stiprinās uz pieaugušā pleciem un balsta mazuli. Mazulis slingā atrodas tikpat dabiskā pozā kā māmiņai uz rokām, tāpēc lielāko daļu slingu var lietot jau kopš dzimšanas. Visi bērna stāvokļi šāda veida pārsējos ir ērti un droši kā mazulim, tā pieaugušajam. Izmantojot slingu, Jūs atbrīvojat rokas, un kas nav mazsvarīgi, vienmērīgi sadalat bērna svara radīto slodzi uz pleciem, mugurkaulu un jostas daļu.

 

Mūsu veikalā tiek piedāvāti dažādi slingu modeļi – tradicionālie slingi ar riņķiem, kuri tiek nēsāti uz viena pleca un ļauj nemanāmi pabarot mazuli; slingi–šalles, kas ļauj aktīvām mammām būt mazuļu tuvumā un vienlaicīgi tikt galā ar dažādiem ikdienas darbiem; ērtie slingi-kabatas, kurus nēsā uz viena pleca un nav nepieciešama to regulēšana; slingi Mei Tai, kas ir lielisks tradicionālo slingu un ķengursomas apvienojums, kā arī ergonomiskās un fizioloģiskās bērnu pārnēsāšanas somas utt.

Jūs šaubāties par to, kurš no slingu modeļiem būs Jums piemērotākais, kā arī vai mācēsiet pareizi slingā ievietot mazuli?

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu slingu lietošanas meistarklasi un izvēlēties Jums ērtāko un piemērotāko slingu, kā arī saņemt atbildes uz visiem Jūsu interesējošiem jautājumiem. Profesionālas konsultācijas sniedz slingu nēsāšanas speciālisti.