Riņķu slings Amazonas Lollipop

Riņķu slings Amazonas Lollipop
Riņķu slings Amazonas Lollipop Riņķu slings Amazonas Lollipop Riņķu slings Amazonas Lollipop
Izgatavotājs Amazonas

42,90 € 39,90 €

Skaits  
   - vai -   

Riņķu slingam ir īpaša priekšrocība — barojot ar krūti nevajag mainīt mazuļa pozīciju, jūs varat mierīgi barot mazuli pārvietojoties un nebaidīties no apkārtējo cilvēku jautājošajiem skatieniem. Tāds slings izskatās kā stilīgs aksesuārs, bet mazulis tajā jūtas ļoti ērti. Riņķu slings ir arī ērts, jo bērnu tajā var ātri iesēdināt un tikpat ātri izvilkt ārā. Ja bērns slingā ir aizmidzis, viņu var ātri un nemanāmi nolikt uz gultas, ir nepieciešams tikai izvilkt slinga galu no riņķiem ārā.

Rinķu slinga Amazonas Lollipop apraksts:

Vācu kompānijas AMAZONAS Baby World augstas kvalitātes slingi tiek ražoti kompānijai piederošā fabrikā, kas atrodas Brazīlijas ziemeļos. Amazonas Lollipop tiek ražots no 100% ekoloģiski tīras kokvilnas. Īpatnējais pinuma veids, tā saucamais krusteniskais tvils, kas tiek izmantots auduma izgatavošanai Amazonas slingiem, piešķir ražojumam optimālo garenisko izturību, tajā pašā laikā nodrošinot nepieciešamo elastīgumu pa diagonāli. Tas nozīmē, ka slings stiepjas tikai pa diagonāli, nevis garumā. Tādējādi, slings maigi apskauj mazuli, tajā pašā laikā nodrošinot izturīgu un drošu atbalstu.

Audums:

100% ekoloģiski tīra kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Roku darbs. Audumam Amazonas nav kreisās puses. Abas puses ir vienādas. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

Amazonas slingiem un citiem izstrādājumiem ir TÜV sertifikāts (vācu kvalitātes sertifikāts), kas apstiprina izstrādājuma drošumu. Produkcija tiek pakļauta virknei standartizētām tehniskām procedūrām, kas testē produkta kvalitāti atbilstoši tā pielietošanas veidam.

Slinga kopšana: var mazgāt veļasmašīnā (līdz 60°). Nebalināt, nav ieteicams lietot veļas kondicionieri. Centrifūgu lietot uz vidējiem apgriezieniem. Žāvēt dabīgā vidē, pakārtā veidā.

Slinga izmēri: garums - 1.8 m. Slinga platums - 0.7m. Slinga svars - 0,7 kg

Lietošana:

Paredzēti bērniem no dzimšānas līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg.

Slingā bērnu var nēsāt kopš dzimšanas. Bērnu var nolikt kā šūpulī vai arī, kad bērns paaugsies, viņu var sēdināt mammai uz gurna.

Līdzi arī nāk instrukcija ar ražotāja fotogrāfijām

Sniedzam konsultācijas par bērna nēsāšanu slingā

Jūs varat pasūtīt slinga piegādi ar konsultāciju (tikai Rīgas robežās) - konsultants ar pieredzi apmācīs Jūs izmantot slingu

 

Amazonas Lollipop slinga lietošanas video-instrukcija