Riņķu slings LennyLamb Chestnut

Riņķu slings LennyLamb Chestnut
Izgatavotājs LennyLamb

46,90 €

Skaits  
   - vai -   

 

Riņķu slingam ir īpaša priekšrocība — barojot ar krūti nevajag mainīt mazuļa pozīciju, jūs varat mierīgi barot mazuli pārvietojoties un nebaidīties no apkārtējo cilvēku jautājošajiem skatieniem. Tāds slings izskatās kā stilīgs aksesuārs, bet mazulis tajā jūtas ļoti ērti. Riņķu slings ir arī ērts, jo bērnu tajā var ātri iesēdināt un tikpat ātri izvilkt ārā. Ja bērns slingā ir aizmidzis, viņu var ātri un nemanāmi nolikt uz gultas, ir nepieciešams tikai izvilkt slinga galu no riņķiem ārā.

Rinķu slinga LennyLamb Chestnut apraksts:

Audums:

100% ekoloģiski tīra kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Audumam nav kreisās puses. Abas puses ir vienādas. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

 

Slinga izmēri: garums - 2,10 m.

Lietošana:

Paredzēti bērniem no dzimšānas līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg.

Slingā bērnu var nēsāt kopš dzimšanas. Bērnu var nolikt kā šūpulī vai arī, kad bērns paaugsies, viņu var sēdināt mammai uz gurna.

Sniedzam konsultācijas par bērna nēsāšanu slingā

Jūs varat pasūtīt slinga piegādi ar konsultāciju (tikai Rīgas robežās) - konsultants ar pieredzi apmācīs Jūs izmantot slingu