Riņķu kokvilna slings Saules Stars

Riņķu kokvilna slings Saules Stars
Riņķu kokvilna slings Saules Stars
Izgatavotājs Doula

26,90 €

Skaits  
   - vai -   

Riņķu kokvilna slings Saules Stars 

Riņķu slingam ir īpaša priekšrocība — barojot ar krūti nevajag mainīt mazuļa pozīciju, jūs varat mierīgi barot mazuli pārvietojoties un nebaidīties no apkārtējo cilvēku jautājošajiem skatieniem. Tāds slings izskatās kā stilīgs aksesuārs, bet mazulis tajā jūtas ļoti ērti. Riņķu slings ir arī ērts, jo bērnu tajā var ātri iesēdināt un tikpat ātri izvilkt ārā. Ja bērns slingā ir aizmidzis, viņu var ātri un nemanāmi nolikt uz gultas, ir nepieciešams tikai izvilkt slinga galu no riņķiem ārā.

Slinga bāzes modelis

Maigais slings, kuru izmanto bērnu nēsāšanai no dzimšanas līdz 2-3 gadiem. Modelim ir mīkstas apmales. Gals ir iešūts trīssturā. 

Bez oderes.

Audums: 100% kokvilna.

Izmēri: L, M. Vēlamo izmēru, lūdzu, norādiet pasūtījuma noformēšanas lapas komentāru laukā

Ražotajvalsts: Latvija

Slings ir velkams uz viena pleca. Paņemiet sasprausto izstrādājumu ar vienu roku nedaudz virs gredzeniem, iebāziet izveidojusies aplī otro roku un galvu. Izvietojiet spilventiņu uz pleca malas, izlīdziniet grumbas uz muguras. Slingu var nesāt uz jebkura pleca.

Jūs varat arī pasūtīt slinga piegādi ar konsultāciju (tikai Rīgas robežās) - konsultants ar pieredzi apmācīs Jūs izmantot slingu.