Slings-šalle Womar Gray Flowers 7

Slings-šalle Womar Gray Flowers 7
Izgatavotājs Womar

39,90 €

Opcijas


* Garums:


Skaits  
   - vai -   

Slinga-šalles Womar Be Close apraksts:

Modernais un oriģinālais slinga modeļa Womar Blue Flowers auduma dizains kļūs par lielisku jaunās māmiņas garderobes papildinājumu. Šis slings ir neaizstājams garu pastaigu un ceļojumu laikā, jo sniegs Jums maksimālu komfortu nēsājot mazuli. Tā kā tas vienmērīgi sadala slodzi uz nēsātāja muguru un gurniem, Jūs mazāk izjutīsiet bērna svara radīto slodzi, kā arī nodrošināsiet savam mazulim tik nepieciešamo māmiņas tuvumu, kā arī intimitāti barošanas laikā.

Womar Blue Flowers slinga-šalle no citiem slingiem atšķiras ar īpašo slinga-šaļļu Womar pinuma veidu – krustenisko tvillu, kas piešķir ražojumam optimālu garenisku izturību un modeļa elastīgumu pa diagonāli. Slinga īpašais elastīgais un izturīgais audums maigi apskauj mazuli un nodrošina viņam drošu atbalstu. Izvēloties lietot šo slingu, Jūs bērna nēsāšanas laikā nodrošināsiet gan mazulim fizioloģiski pareizu stāvokli, gan būtiski atslogosiet savu mugurkaulu, jo slings mazuļa svaru radīto slodzi vienmērīgi sadalīs pa Jūsu muguru un gurniem.

Audums:

Womar Blue Flowers slingu ražošanai tiek izmantoti bērna ādai droši un nekaitīgi materiāli – 100% ekoloģiski tīrs kokvilnas audums, kuram piešķirts Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Pielietojums un lietošana:

Paredzēts bērnu nēsāšanai no 3,5 kg līdz 13-15 kg (no dzimšanas līdz 2,5-3 gadiem).

Slinga garums - 460 cm.

Slings-šalle ļauj viegli pārnēsāt mazuli dažādās pozās – pusguļus, sēdus uz viena gurna, aiz muguras utt.

Uzskatāma slinga Womar Blue Flowers lietošanas instrukcija:

Jūs varat pasūtīt arī slinga piegādi ar konsultāciju (pakalpojums pieejams tikai Rīgas robežās) un konsultants ar pieredzi Jūs apmācīs slinga lietošanā.: