Slings-šalle Amazonas Lollipop

Slings-šalle Amazonas Lollipop
Slings-šalle Amazonas Lollipop Slings-šalle Amazonas Lollipop Slings-šalle Amazonas Lollipop Slings-šalle Amazonas Lollipop Slings-šalle Amazonas Lollipop
Izgatavotājs Amazonas

49,90 €

Opcijas


* Garums:Skaits  
   - vai -   

Slinga-šalles Amazonas Lollipop apraksts:

Vācu kompānijas AMAZONAS Baby World augstas kvalitātes slingi tiek ražoti kompānijai piederošā fabrikā, kas atrodas Brazīlijas ziemeļos. AMAZONAS slingi tiek ražoti no 100% ekoloģiski tīras kokvilnas. Īpatnējais pinuma veids, tā saucamais krusteniskais tvils, kas tiek izmantots auduma izgatavošanai AMAZONAS slingiem, piešķir ražojumam optimālo garenisko izturību, tajā pašā laikā nodrošinot nepieciešamo elastīgumu pa diagonāli. Tas nozīmē, ka slings stiepjas tikai pa diagonāli, nevis garumā. Tādējādi, slings-šalle Berry maigi apskauj mazuli, tajā pašā laikā nodrošinot izturīgu un drošu atbalstu.

Audums:

100% ekoloģiski tīra kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Roku darbs. Audumam Amazonas nav kreisās puses. Abas puses ir vienādas. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

Amazonas slingiem un citiem izstrādājumiem ir TÜV sertifikāts (vācu kvalitātes sertifikāts), kas apstiprina izstrādājuma drošumu. Produkcija tiek pakļauta virknei standartizētām tehniskām procedūrām, kas testē produkta kvalitāti atbilstoši tā pielietošanas veidam.

Slinga kopšana: Var mazgāt veļasmašīnā (līdz 60°). Nebalināt, nav ieteicams lietot veļas kondicionieri. Centrifūgu lietot uz vidējiem apgriezieniem. Žāvēt dabīgā vidē, pakārtā veidā.

Slings paredzēts bērniem līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg.

Amazonas Slinga-šalles lietošanas instrukcijas

Jūs varat arī pasūtīt slinga piegādi ar konsultāciju (tikai Rīgas robežās) - konsultants ar pieredzi apmācīs Jūs izmantot slingu.

 

Izmēri:

  • Slinga garums - 4,5 m. Platums - 0,7 m. Svars - 0,7 kg
  • Slinga garums - 5,1 m. Platums - 0,7 m. Svars - 0,7 kg

Ja Jums ir 36. un mazāks apģērba izmērs, tad Jums derēs slings ar garumu 4,5 metri. Ja Jums ir lielāks apģērba izmērs, ja plānojiet nēsāt bērniņu virs ziemas jakas, vai arī ja slingu izmantos tētis, mēs ieteicam iegādāties slingu ar garumu 5,1 metri.