Slings-šalle LennyLamb Lime 520 cm

Slings-šalle LennyLamb Lime 520 cm
Slings-šalle LennyLamb Lime 520 cm
Izgatavotājs LennyLamb

65,00 €

Skaits  
   - vai -   

Slinga-šalles LennyLamb apraksts:

Slings-šalle LennyLamb ir laba izvēle gan jaundzimušam mazulim, gan arī arī 2-3 gadus vecam bērniņam. To var sasiet visdažādākajos veidos, slingu audums der cilvēkiem ar dažādiem auguma garumiem un svaru

LennyLamb slingi ir Poļu ražojuma slingi, kas tiek austi diognālās aušanas tehnikā netālu no Varšavas. LennyLamb slingi ir stingri, plāni, bet ļoti maigi un mīksti.

Lenny Lamb ir  ģimenes uzņēmums, kurš darbojas no 2008. gada. Šis uzņēmums atbilst visiem  godīgas tirdzniecības kritērijiem, saskaņā ar godīgas tirdzniecības federāciju.Visi sertifikāti, ieteikumi, deklarācijas ir publiski pieejamas

Audums: 100% ekoloģiski tīra kokvilna (Öko-Tex Standard 100)

Kokvilna tiek uztverta kā ādai draudzīgs materiāls, jo tas ļauj gaisam cirkulēt, ādai elpot un nodrošina īpašas absorbcijas īpašības. Tā ir viegla un dažādiem laika apstākļiem piemērota, to var mazgāt  augstā temperatūrā, un tā ir izturīga arī pēc vairākkārtējas mazgāšanas.

Kokvilna, kas tiek  izmantota bērnu slingos-lakatos arī ir ieguvusi sertifikātu "Drošs bērnam". Tas ir cienījams Polijas sertifikāts, ko piešķir „Textiles” institūts Polijā.

Kokvilnas  dzija tiek piegādāta no uzticamiem ražotājiem , un to krāsojot tiek izmantotas krāsvielas , kurām ir OEko-Tex sertifikāts. Apdares  procesi audumam tiek veikti tādā veidā, kas padara audumu drošu mazuļiem (bez formaldehīda un fenola savienojumiem.) Lenny Lamb uzņēmums neizmanto ķīmisku krāsošanu. Rezultātā  tiek iegūts audums, kurš ir pilnīgi drošs bērniem (krāsas nomazgāšanas vai auduma saraušanās var būt blakusparādība.)

Izmēri: platums - 67 cm, garums - 520 cm

Paredzēts bērniem līdz 3 gadiem

Amazonas Slinga-šalles lietošanas instrukcijas (krievu val.)

 

Jūs varat arī pasūtīt slinga piegādi ar konsultāciju (tikai Rīgas robežās) - konsultants ar pieredzi apmācīs Jūs izmantot slingu.

 

Slingam līdzi nāk DVD instrukcija no ražotāja angļu valodā un instrukcija latviešu valodā!