Slings Amazonas Mei Tai Tree

Slings Amazonas Mei Tai Tree
Slings Amazonas Mei Tai Tree Slings Amazonas Mei Tai Tree
Izgatavotājs Amazonas

46,90 €

Skaits  
   - vai -   

Amazonas Mei Tai apraksts:

Mei Tai – tradicionāls palīglīdzeklis mazu bērnu nēsāšanai Āzijas un Austrumu valstīs jau simtiem gadu. Mūsdienīgais eiropiešu Meit Tei analogs ir nedaudz mainīts, bet būtība paliekusi nemainīga – mazuļa nēsāšana pie sevis ergonomiskos auduma izstrādājumos. Slings – soma Mei Tai AMAZONAS – cienīga klasisko slingu alternatīva, kas lieliski piemērota bērniņiem līdz 3 gadu vecumam.

Mei Tai ir bieza auduma taisnstūris ar stūros iešūtām saitēm, kuru izmanto bērna pārnēsāšanai.Mei Tai slinga modelis ir veiksmīgs tradicionālā slinga un pārnēsājamās somas apvienojums kam nav nekādu sprādžu un stiprinājumu. Apakšējās lences tiek apsietas ap vidukli, bet augšējās lences tiek krustotas uz muguras un priekšpusē, tāpēc Mei Tai slingā bērna nēsāšana ir ērta visiem neatkarīgi no ķermeņa tipa. Mei-tai slingā mazulis atrodas fizioloģiski pareizā pozā. 

Slinga uzsiešanas process aizņem dažas sekundes. iemācīties to lietot patstāvīgi var diezgan viegli un ātri. Mei Tai slingā bērns ir novietots simetriski, tādēļ slodze starp jūsu muguru, pleciem un gurniem tiek sadalīta vienmērīgi. Mazuli var nēsāt gan priekšpusē, gan uz muguras vai gurna.

Audums: 100% ekoloģiski tīra kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Roku darbs. Audumam Amazonas nav kreisās puses. Abas puses ir vienādas. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

Slings Mei Tai ir divpusējs, to ir iespējams nēsāt gan ar stripaino, gan ar vienkrāsaino pusi uz āru!;

Lietošana: Paredzēti bērniem no dzimšānas līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg. 

Mei Tai slingā ir ērti nēsāt ne tikai mazuli, bet arī lielāku bērnu, jo viņš ir cieši pievilkts Jūsu ķermenim un bērna svars tiek jūtams mazāk. Bērnu var nēsāt gan prieksā, gan aizmugurē, gan uz gurna. Nēsāt bērnu aizmugurē ieteicams tad, kad vinš spēj jau labi turēt muguriņu.

Mei Tai ir 33 х 45 cm. Svars – 0,7 kg. Mei Tai slingam nav izmēru, viņš ir universāls.

Dimensions: approx. 33 x 45 cm
Length hip belt: 105 cm
Self-weight: approx. 0,45 kg
Weight: approx. 0,7 kg
Fabric: approx. 185 g/m²

Ražotājvalsts: Vācija

Amazonas Mai Tai slinga lietošanas Video-instrukcija