Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN

Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN
Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN Ergonomiskā mugursoma / pārnēsājamā ergosoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN
Izgatavotājs Amazonas

64,90 €

Skaits  
   - vai -   

 

Izvēlēto slingu vai ergosomu var apskatīt un aptaustīt mūsu birojā. Tāpat, tur var tikties ar pieredzējušu slingu konsultantu, kas palīdzēs atrast jums vispiemērotāko slingu sējumu un apmācīs pareizi to lietot.

Ergonomiskā mugursoma Amazonas Smart Carrier ULTRA-LIGHT, ļoti viegls GREEN 

Amazonas Smart Carrier nodrošina mazulim fizioloģiski pareizu pozu ar plati izvērstām kājām, kā rezultātā slodze tiek vienmērīgi sadalīta uz mazuļa gurniem, dibenu un muguru. Šādu pozu rekomendē fizioterapeiti un tā ir pilnīgi droša mazulim.  Ergosomu nav grūti uzvilkt, bērnam tajā ir ērti, vecāku mugura tiek ievērojami atslogota. Iepriecinoši ir tas, ka tagad ergosomas ļoti labprāt nēsā ne tikai mammas, bet arī tēti.

Amazonas ergonomiskajai mugursomai:

  • muguriņa ir mīksta un plata, tā vienmērīgi atbalsta bērna muguriņu un ļauj iesēdināt bērnu „vardītes” pozā (ceļgali ir augstāk par dupsi);
  • nav starpslāņa starp māmiņu un bērnu;
  • lence un josta ir platas, kas ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi uz pleciem un jostas vietu;
  • ir iespēja regulēt bērna „pievilkšanu”;
  • nav iespējams iesēdināt bērnu virzienā ar muguru pret mammu;
  • ir iespējams nēsāt bērnus līdz 3 gadiem.

Audums Developed to DIN EN 13209-2:2014

Ārejais Audums: 100% neilons, iekšodere: 100% kokvilna

100% kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Audumam Amazonas nav kreisās puses. Abas puses ir vienādas. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

Drošība: Amazonas slingiem un citiem izstrādājumiem ir TÜV sertifikāts (vācu kvalitātes sertifikāts), kas apstiprina izstrādājuma drošumu. Produkcija tiek pakļauta virknei standartizētām tehniskām procedūrām, kas testē produkta kvalitāti atbilstoši tā pielietošanas veidam.

Ergo-soma Amazonas Smart Carrier  paredzēta bērniem līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg.

  • Fabric: approx. 60 / 100 g/m²
  • Flexible seat: approx.22 - 34 cm
  • Length hip belt:60 - 120 cm
  • Self-weight: approx.0,37-0,5 kg

Ergo-slingam Amazonas Smart Carrier ir: maza kabatiņa, kapuce un maisu somas glabāšanai

Amazonas Smart Carrier ir ērti un ergonomiski lietošanā. Ir arī mazuļa galvas atbalsts