Slings-cilpa/ slings-kabata Amazonas CarryBaby Petrol Stone

Slings-cilpa/ slings-kabata Amazonas CarryBaby Petrol Stone
Slings-cilpa/ slings-kabata Amazonas CarryBaby Petrol Stone Slings-cilpa/ slings-kabata Amazonas CarryBaby Petrol Stone Slings-cilpa/ slings-kabata Amazonas CarryBaby Petrol Stone Slings-cilpa/ slings-kabata Amazonas CarryBaby Petrol Stone Slings-cilpa/ slings-kabata Amazonas CarryBaby Petrol Stone Slings-cilpa/ slings-kabata Amazonas CarryBaby Petrol Stone
Izgatavotājs Amazonas

39,90 €

Skaits  
   - vai -   

Slinga-cilpas Amazonas CarryBaby apraksts:

Slings sastāv no divām каbatam, kuru uzvelk krustu uz krustu un viss!

Nav mezglu – nav stresa!  Slings derēs jebkuram vecākam un jebkuram bērnam.

Audums:

Slings Amazonas CarryBaby izgatavots no ekskluzīva kokvilnas trikotāža, kurš ir ļoti elastīgs, tas nodrošina drošu bērna saglabāšanu.

100% ekoloģiski tīra kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Roku darbs. Audumam Amazonas nav kreisās puses. Abas puses ir vienādas. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

Izmēri:

Slings sastāv no divām kabatam 70 х 36 cm. Slinga svars – 0,6 kg. Slinga garums regulējas ar rāvējslēdzēju. Tāpat ir kabatiņas ar rāvējslēdzējiem

Paredzēts bērniem no 4 mēnešiem līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg.

Slinga CarryBaby lietošanas instrukcija

Ražotājvalsts: Vācija

 

Jūs varat arī pasūtīt slinga piegādi ar konsultāciju (tikai Rīgas robežās) - konsultants ar pieredzi apmācīs Jūs izmantot slingu.