Trikotāžas slings-šalle Nati Mambo

Trikotāžas slings-šalle Nati Mambo
Trikotāžas slings-šalle Nati Mambo Trikotāžas slings-šalle Nati Mambo Trikotāžas slings-šalle Nati Mambo
Izgatavotājs Natibaby

63,90 €

Opcijas


* Garums:


Skaits  
   - vai -   

Trikotāžas slings-šalle Nati Mambo:

Slingus NATI ir novērtējuši pircēji Eiropas Svienībā un ASV, tie ir skaisti, ērti un patīkami uz tausti. Nati slingi ir vidēji plāni, maigi, ar ļoti labu turētspēju. Nati slingi īpaši iemīļoti ir vasaras laikā, jo ražotājs vasarā piedāvā ļoti plašu audumu sastāvu un arī krāsu un zīmējumu izvēli!

Trikotāžas slings ir īpaši piemērots jaundzimušajiem un priekšlaicīgi dzimušajiem mazuļiem. Slings ir ļoti mīksts un sniedz brīnišķīgu komforta sajūtu.

Mīkstā trikotāžā – vislabākais audums kontaktam ar maigo un jutīgo mazuļa ādu. Trikotāžas slings Nati var lietot no mazuļa pirmās dzimšanas dienas, turklāt, staipīgais slings lieliski derēs slingamammām iesācējām, to apgūt ir vieglāk kā blīvākus un mazāk elastīgus slingus. Trikotāžas slings cieši pieguļ ķermenim un nerada papildus slodzi.

Slings Nati veicina pareizu mazuļa iegurņa locītavu attīstību. Mazuļa kājiņas slingā nenokarājas, bet atrodas izvērstā pozā un tiek balstītas ar slingu. Slingam-šallei ir arī vidus atzīme, kas atvieglo apsiešanas procesu.

Audums: 100% kokvilna.

Nati slingu audums tiek ražots Eiropā saskaņā ar Oeko-Tev Standard 100 sertifikāta normām.

Krāsošanā tiek izmantotas augstvērtīgas, netoksiskas, smagos metālus nesaturošas krāsvielas, tāpēc lakats mazuļa ādai ir patīkams un nekairina to. Natibaby ražotāja produkcija ir saņēmusi sertifikātu "Drošs bērnam".

Lietošana:

Natibaby trikotāžas slingus ražotājs iesaka lietot līdz 10 kg.

Slinga-šalles lietošanas instrukcijas (krievu val.)

Slinga NATI komplektā ietilpst arī detalizēta ilustratīva slinga lietošanas instrukcija par slinga-šalles apsiešanu. Instrukcija attestēta Francijas – Beļģijas sabiedrībā Peau-a-peau, kuras specializējas virziens ir vecāku, konsultantu un medicīnas personāla apmācības bērnu nēsāšanai slingos un pārnēsājamās somās

Jūs varat arī pasūtīt slinga piegādi ar konsultāciju (tikai Rīgas robežās) - konsultants ar pieredzi apmācīs Jūs izmantot slingu.

 

Slinga izmēri:

  • Slinga garums - 460 cm. Slinga platums – 50 cm.
  • Slinga garums - 520 cm. Slinga platums – 50 cm.

Ja Jums ir 36. un mazāks apģērba izmērs, tad Jums derēs slings ar garumu 4,6 metri. Ja Jums ir lielāks apģērba izmērs, ja plānojiet nēsāt bērniņu virs ziemas jakas, vai arī ja slingu izmantos tētis, mēs ieteicam iegādāties slingu ar garumu 5,2 metri.

Ražots: EU