Slings-šalle Nati Namib 460

Slings-šalle Nati Namib 460
Slings-šalle Nati Namib 460
Izgatavotājs Natibaby

75,90 €

Skaits  
   - vai -   

NATIBABY Slinga-šalles apraksts:

Nati slingi ir poļu ražotāja "Natibaby" austie slingi-šalles, kuri sava maigā un vieglā auduma dēļ ir iecienīti daudzās Eiropas valstīs. Nati slingi ir vidēji plāni, maigi, ar ļoti labu turētspēju. NATI – auduma slings-šalle, kurā nēsā mazuli dažādos pozās, variējot apsiešanas veidus: priekšpusē, uz gurna un aiz muguras.

Īpašā Nati slingu diognālās aušanas tehnika un auduma maigums nodrošina, ka mazuļa mugurkauls šajos slingos tiek atbalstīts droši un maigi. Slings NATI veicina mazuļa iegurņa muskulatūras pareizu attīstību. Mazuļa kājiņas slingā nenokarājas, bet gan atrodas izvērstā pozā un tiek balstītas ar slinga palīdzību. Slingam-šallei ir vidus atzīme, kas atvieglo sasiešanas procesu.

Audums:

100% kokvilna

Tas ir ļoti mīksts un pietiekami plāns. Auduma malas ir apstrādātas, tādējādi tās neierīvējas mazuļa ādā. NATI slingi ir īpaši plāns un „elpojošos”, tāpēc tos ir ērti nēsāt arī karstās vasaras dienās.

Nati slingu audums tiek ražots Eiropā saskaņā ar Oeko-Tev Standard 100 sertifikāta normām. Krāsošanā tiek izmantotas augstvērtīgas, netoksiskas, smagos metālus nesaturošas krāsvielas, tāpēc lakats mazuļa ādai ir patīkams un nekairina to. Natibaby ražotāja produkcija ir saņēmusi sertifikātu "Drošs bērnam". Natibaby ražotāja produkcija ir saņēmusi sertifikātu "Drošs bērnam", tādējādi lietojot šī ražotāja izstrādājumus, Jūs sev nodrošināt drošu bērnu nēsāšanu. Turklāt slingu-šalles NATI izmantošana nodrošina maksimālu smaguma radītās slodzes vienmērīgu sadalīšanu uz abiem nēsātāja pleciem.

Lietošana:

Paredzēti bērniem no dzimšānas līdz 3 gadiem.

Slingā var nesāt līdz pat 30 kg smagu bērnu – izstrādājumi nenonēsājās un neizstaipās.

Slinga-šalles lietošanas instrukcijas (krievu val.)

Slinga NATI komplektā ietilpst arī detalizēta ilustratīva slinga lietošanas instrukcija par slinga-šalles apsiešanu. Instrukcija attestēta Francijas – Beļģijas sabiedrībā Peau-a-peau, kuras specializējas virziens ir vecāku, konsultantu un medicīnas personāla apmācības bērnu nēsāšanai slingos un pārnēsājamās somās

Jūs varat arī pasūtīt slinga piegādi ar konsultāciju (tikai Rīgas robežās) - konsultants ar pieredzi apmācīs Jūs izmantot slingu.

 

Slinga izmēri:

Slinga garums - 460 cm un 520 cm.

Slinga platums – 60-75 cm atkarībā no slinga auduma garuma un sastāva.

Ja Jums ir 36. un mazāks apģērba izmērs, tad Jums derēs slings ar garumu 4,6 metri. Ja Jums ir lielāks apģērba izmērs, ja plānojiet nēsāt bērniņu virs ziemas jakas, vai arī ja slingu izmantos tētis, mēs ieteicam iegādāties slingu ar garumu 5,2 metri.

Ražots: EU