Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey, ar mikrogranulam, L

Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey, ar mikrogranulam, L
Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey, ar mikrogranulam, L Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey, ar mikrogranulam, L Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey, ar mikrogranulam, L Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey, ar mikrogranulam, L Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey, ar mikrogranulam, L
Izgatavotājs Ceba baby

36,90 € 33,90 €

Skaits  
   - vai -   

Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby ar mikrogranulam L

Pakaviņi ir izstrādāti ar vairāku gadu pieredzi un novērojumiem pakaviņu lietošanā ikdienā, tādēļ tiem ir izvēlēti piemēroti maigi izejmateriāli. Pateicoties pakaviņa formas elastīgumam un mīkstajam materiālam, tas spēj atbrīvot un sniegt patīkamu komforta sajūtu.

Audums: kokvilna

Pakaviņš sastāv no 2 apvalkiem: ārējā un iekšējā. CEBUSZKA tiek izgatavots atbilstoši Easy Wash, kas nozīmē, ka pārvalku var noņemt un mazgāt 60 grādu temperatūrā. Ārējam apvalkam ir sānu daļā iestrādāts "neredzamais" rāvējslēdzis, kas ir attaisāms, lai noņemtu ārējo apvalku mazgāšanai. 

Pakaviņa pildījums: 0,5 līdz 1,5 mm diametra mikro pērlītes ( ļoti maiga sildoša smilšu struktūra )

Izmēri:

Garums pa ārēju malu - 175 см

Platums - 30 - 40 см