Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey Rozettes ar mikrogranulām L

Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey Rozettes ar mikrogranulām L
Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey Rozettes ar mikrogranulām L Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey Rozettes ar mikrogranulām L Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey Rozettes ar mikrogranulām L Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey Rozettes ar mikrogranulām L Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Multi jersey Rozettes ar mikrogranulām L
Izgatavotājs Ceba baby

33,90 €

Skaits  
   - vai -   

Spilvens-pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby ar mikrogranulām L

Pakaviņi ir izstrādāti ar vairāku gadu pieredzi un novērojumiem pakaviņu lietošanā ikdienā, tādēļ tiem ir izvēlēti piemēroti maigi izejmateriāli. Pateicoties pakaviņa formas elastīgumam un mīkstajam materiālam, tas spēj atbrīvot un sniegt patīkamu komforta sajūtu.

Pārvalka sastāvs: 100% kokvilna

Audums: džersi

Pakaviņš sastāv no 2 apvalkiem: ārējā un iekšējā. CEBUSZKA tiek izgatavots atbilstoši Easy Wash, kas nozīmē, ka pārvalku var noņemt un mazgāt 40 grādu temperatūrā. Ārējam apvalkam ir sānu daļā iestrādāts "neredzamais" rāvējslēdzis, kas ir attaisāms, lai noņemtu ārējo apvalku mazgāšanai. 

Neizraisa alerģiju. Neuzsūc mitrumu un putekļus

Pakaviņa pildījumsMikroperla 0,5 līdz 1,5 mm diametra mikro pērlītes, kas lieliski pielāgojas ķermeņa formai, gandrīz nedeformējas laika gaitā ( ļoti maiga sildoša smilšu struktūra )

Izmēri: Garums pa ārēju malu - 175-180 cm

Platums - 30 - 40 cm

Ražots Polijā