Spilvens pakavs barošanai Ceba Baby Mini jersey Cats ar mikrogranulām M

Spilvens pakavs barošanai Ceba Baby Mini jersey Cats ar mikrogranulām M
Spilvens pakavs barošanai Ceba Baby Mini jersey Cats ar mikrogranulām M Spilvens pakavs barošanai Ceba Baby Mini jersey Cats ar mikrogranulām M Spilvens pakavs barošanai Ceba Baby Mini jersey Cats ar mikrogranulām M
Izgatavotājs Ceba baby

23,90 €

Skaits  
   - vai -   

Spilvens-pakavs barošanai Ceba Baby ar mikrogranulām M

Pateicoties kompaktiem izmēriem un ērtai somai, spilvenu var paņemt līdzi un lietot ārpus mājas

Pakaviņi ir izstrādāti ar vairāku gadu pieredzi un novērojumiem pakaviņu lietošanā ikdienā, tādēļ tiem ir izvēlēti piemēroti maigi izejmateriāli. Pateicoties pakaviņa formas elastīgumam un mīkstajam materiālam, tas spēj atbrīvot un sniegt patīkamu komforta sajūtu.

Ceba Baby Mini var izmantot arī kā atbalstu bērnam, kad tas mācās sēdēt. Spilvens veido "ligzdiņu", kurā bērns var justies droši un ērti.

Pārvalka sastāvs: 100% kokvilna

Audums: džersi

Pakaviņš sastāv no 2 apvalkiem: ārējā un iekšējā. CEBUSZKA tiek izgatavots atbilstoši Easy Wash, kas nozīmē, ka pārvalku var noņemt un mazgāt 40 grādu temperatūrā. Ārējam apvalkam ir sānu daļā iestrādāts "neredzamais" rāvējslēdzis, kas ir attaisāms, lai noņemtu ārējo apvalku mazgāšanai. 

Neizraisa alerģiju. Neuzsūc mitrumu un putekļus

Pakaviņa pildījumsMikroperla 0,5 līdz 1,5 mm diametra mikro pērlītes, kas lieliski pielāgojas ķermeņa formai, gandrīz nedeformējas laika gaitā ( ļoti maiga sildoša smilšu struktūra )

Izmēri: Garums pa ārēju malu - apt. 140 cm. Platums visplatāka vietā - 33 cm

Ražots Polijā