Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Flexi 2in1 Caro ar mikrogranulām, L

Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Flexi 2in1 Caro ar mikrogranulām, L
Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Flexi 2in1 Caro ar mikrogranulām, L Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Flexi 2in1 Caro ar mikrogranulām, L Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Flexi 2in1 Caro ar mikrogranulām, L Spilvens pakavs grūtniecēm / spilvens barošanai Ceba Baby Flexi 2in1 Caro ar mikrogranulām, L
Izgatavotājs Ceba baby

42,90 €

Skaits  
   - vai -   

Jauns daudzfunkcionāls patentēts produkts CEBUŠKA sērijā: FLEXI 2 in1 spilvens ar regulējamu apjomu

Pakaviņi ir izstrādāti ar vairāku gadu pieredzi un novērojumiem pakaviņu lietošanā ikdienā, tādēļ tiem ir izvēlēti piemēroti maigi izejmateriāli. Pateicoties pakaviņa formas elastīgumam un mīkstajam materiālam, tas spēj atbrīvot un sniegt patīkamu komforta sajūtu.

Flexi modelis 2in1 ļauj regulēt spilvena pildījuma blīvumu. Regulējas visā garumā. Pilnībā atvērtā versijā spilvens ir mīksts un lielāks, bet aizvērtā veidā - šaurs un cietāks.

Materiāls - stepēta trikotāža, ļoti mīksta, pēc taustes - samtins un ļoti silts. Audums "neatdzesē"

Ceba Baby pildīts ar 0,5-1,5 mm diametra mikropērlītem (40l), kas lieliski pielāgojas ķermeņa formai, gandrīz nedeformējas laika gaitā. Ļoti maiga sildoša smilšu struktūra.  

Pārvalka sastāvs: 100% kokvilna Audums: trikotaža

Pakaviņš sastāv no 2 apvalkiem: ārējā un iekšējā. Ceba Baby spilveni tiek izgatavoti atbilstoši Easy Wash, kas nozīmē, ka pārvalku var noņemt un mazgāt 40 grādu temperatūrā. Ārējam apvalkam ir sānu daļā iestrādāts "neredzamais" rāvējslēdzis, kas ir attaisāms, lai noņemtu ārējo apvalku mazgāšanai. 

Neizraisa alerģiju. Neuzsūc mitrumu un putekļus

Pakaviņa pildījums: 0,5 līdz 1,5 mm diametra polistirola mikrolodītes

Izmēri: Garums pa ārēju malu -190 cm Platums - 32-37 cm

Ražots Polijā