Meklēt
0
Grozs


Slingus var apskatīt KKM Topošo vecāku skolas telpās, Dzirnavu 2.

Tur arī var tikties ar konsultantu, kas palīdzēs atrast vispiemērotāko slingu un apmācīs pareizi to lietot.

Slings šalle Amazonas Grey


  • 52,90€


Papildu izvēles:Kopīgot:

Slings šalle Amazonas

AMAZONAS slingi tiek ražoti no 100% ekoloģiski tīras kokvilnas. Īpatnējais pinuma veids, tā saucamais krusteniskais tvils, kas tiek izmantots auduma izgatavošanai AMAZONAS slingiem, piešķir ražojumam optimālo garenisko izturību, tajā pašā laikā nodrošinot nepieciešamo elastīgumu pa diagonāli. Tas nozīmē, ka slings stiepjas tikai pa diagonāli, nevis garumā. Tādējādi, slings-šalle maigi apskauj mazuli, tajā pašā laikā nodrošinot izturīgu un drošu atbalstu.


Audums

100% ekoloģiski tīra kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Audumam Amazonas nav kreisās puses. Abas puses ir vienādas. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

Drošība

Amazonas slingiem un citiem izstrādājumiem ir TÜV sertifikāts (vācu kvalitātes sertifikāts), kas apstiprina izstrādājuma drošumu. Produkcija tiek pakļauta virknei standartizētām tehniskām procedūrām, kas testē produkta kvalitāti atbilstoši tā pielietošanas veidam.

Slings paredzēts bērniem līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg.

Izmēri

  • Slinga garums - 4,5 m. Platums - 0,7 m. Slinga svars - 0,65 kg
  • Slinga garums - 5,1 m. Platums - 0,7 m. Slinga svars - 0,75 kg

Ja Jums ir 36. un mazāks apģērba izmērs, tad Jums derēs slings ar garumu 4,5 metri. Ja Jums ir lielāks apģērba izmērs, ja plānojiet nēsāt bērniņu virs ziemas jakas, vai arī ja slingu izmantos tētis, mēs ieteicam iegādāties slingu ar garumu 5,1 metri.

Slinga biezums - 180-200 g/m2

Katram slingam līdzi nāk instrukcija