Meklēt
0
Grozs


Slingus var apskatīt KKM Topošo vecāku skolas telpās, Dzirnavu 2.

Tur arī var tikties ar konsultantu, kas palīdzēs atrast vispiemērotāko slingu un apmācīs pareizi to lietot.

Riņķu slings Amazonas Lollipop

 • -5% Riņķu slings Amazonas Lollipop

 • Jaunā cena:

  40,90€

  Vecā cena:

  42,90€

  Ieguvums:

  5%

Kopīgot:

Riņķu slingam ir īpaša priekšrocība — barojot ar krūti nevajag mainīt mazuļa pozīciju, jūs varat mierīgi barot mazuli pārvietojoties un nebaidīties no apkārtējo cilvēku jautājošajiem skatieniem. Tāds slings izskatās kā stilīgs aksesuārs, bet mazulis tajā jūtas ļoti ērti. Riņķu slings ir arī ērts, jo bērnu tajā var ātri iesēdināt un tikpat ātri izvilkt ārā. Ja bērns slingā ir aizmidzis, viņu var ātri un nemanāmi nolikt uz gultas, ir nepieciešams tikai izvilkt slinga galu no riņķiem ārā.

Amazonas Austs Rinķu slings

Vācu kompānijas AMAZONAS Baby World augstas kvalitātes slingi tiek ražoti kompānijai piederošā fabrikā, kas atrodas Brazīlijas ziemeļos.

AMAZONAS slingi tiek ražoti no 100% ekoloģiski tīras kokvilnas. Īpatnējais pinuma veids, tā saucamais krusteniskais tvils, kas tiek izmantots auduma izgatavošanai AMAZONAS slingiem, piešķir ražojumam optimālo garenisko izturību, tajā pašā laikā nodrošinot nepieciešamo elastīgumu pa diagonāli. Tas nozīmē, ka slings stiepjas tikai pa diagonāli, nevis garumā. Tādējādi, slings-šalle maigi apskauj mazuli, tajā pašā laikā nodrošinot izturīgu un drošu atbalstu.

Audums

100% ekoloģiski tīra kokvilna (Öko-Tex Standard 100), audums ir testēts vācu neatkarīgajā institūtā Porst&Partner GmbH, tāpēc visi ražojumi ir nekaitīgi mazuļiem un viņu maigajai ādai. Roku darbs. Audumam Amazonas nav kreisās puses. Abas puses ir vienādas. Krasošanai tiek izmantotas netoksiskas krāsas.

Drošība

Amazonas slingiem un citiem izstrādājumiem ir TÜV sertifikāts (vācu kvalitātes sertifikāts), kas apstiprina izstrādājuma drošumu. Produkcija tiek pakļauta virknei standartizētām tehniskām procedūrām, kas testē produkta kvalitāti atbilstoši tā pielietošanas veidam.

Slinga izmēri: garums - 1.8 m. Slinga platums - 0.7m. Slinga svars - 0,7 kg

Lietošana: Paredzēti bērniem no dzimšānas līdz 3 gadiem. Maksimālais bērna svars: 15 kg.

Slingā bērnu var nēsāt kopš dzimšanas. Bērnu var nolikt kā šūpulī vai arī, kad bērns paaugsies, viņu var sēdināt mammai uz gurna. Līdzi arī nāk instrukcija ar ražotāja fotogrāfijām

Slinga kopšana: var mazgāt veļasmašīnā (līdz 60°). Nebalināt, nav ieteicams lietot veļas kondicionieri. Centrifūgu lietot uz vidējiem apgriezieniem. Žāvēt dabīgā vidē, pakārtā veidā.

Amazonas Lollipop slinga lietošanas video-instrukcija