Meklēt
0
Grozs


Slingus var apskatīt KKM Topošo vecāku skolas telpās, Dzirnavu 2.

Tur arī var tikties ar konsultantu, kas palīdzēs atrast vispiemērotāko slingu un apmācīs pareizi to lietot.

Ergosoma / Ergonomiskā mazuļu mugursoma Womar Zaffiro Active Black/graphit/lemon


  • 69,90€

Kopīgot:


Ergonomiskā mugursoma Womar Zaffiro Active

Ergosoma Womar Eco Baby Active nodrošina mazulim fizioloģiski pareizu pozu ar plati izvērstām kājiņām, tā saucamo M pozīciju, kā rezultātā slodze tiek vienmērīgi sadalīta uz mazuļa gurniem, dibenu un muguru. 

Panelim ir ergonomiska forma, kas optimāli atbalsta bērna muguru. 

Ergonomiskais dizains un ērtā regulēšanas sistēma ļauj to izmantot cilvēkiem ar dāžādu ķermeņa uzbūvi. Nēsāt bērnu Eco Baby Active būs ērti abiem vecākiem, un to atvieglo papildu siksnas, kas regulē augstumu. 

Ergosomu ir viegli uzvilkt, bērnam tajā ir ērti, vecāku mugura tiek ievērojami atslogota, īpaši ja jūs plānojat nēsāt bērniņu ilgāku laiku, teiksim pastaigā.

Lielākais svars gulstas uz pieaugušā gurniem. Ērtā, platā jostas siksna ļauj vienmērīgi izlīdzināt slodzi uz vecāku muguras. Plašai un izteiksmīgai jostai 12 cm platumā ir regulējams garums no 65 cm līdz 110 cm, ar iespēju to pagarināt vēl par 30 cm. Pastiprināta sprādze ar slēdzeni Duraflex, kas novērš nejaušu attaisīšanos.

  

Audums: 100% kokvilna

Eco Baby Zaffiro var izmantot visu gadu. Vasarā, pateicoties dabīgam elpojošam audumam, tajā nav karsti, bet ziemā to var nesāt vai nu zem, vai virs ziemasapģērba. Bērniņš siltā ziemas kombinezonā viegli un ērti ievietojas mugursomā. Mugursomas audekla virsma ir viegli tīrāma.

Ergo mugursomas visas daļas, kuras saskaras ar bērniņu (zem galviņas un kājiņām) ir pildītas ar mīkstu sūkli, lai bērnam neradītu diskomfortu. 

Womar Eco Baby Active paredzēts lietosanai no brīža, kad mazais jau labi notur muguriņu un galvu (aptuveni no 4 mēnešiem) līdz 3 gadiem (svara diapazons 4,5—20 kg.)

Bērnu var nēsāt pozīcijā ar seju pret mammu un aiz muguras.

Mugursomai ir:

  • noņemams kapucis, kas nodrošina papildu aizsardzību bērna galvai
  • noņemamas uzlikas uz siksnām
  • galvas balsts, kas tur bērna galvu un novērš tā nekontrolētas kustības
  

Siksnas var nēsāt garenvirzienā, kā parastai mugursomai vai arī krusteniski

 

Kvalitāte:

WOMAR mugursomas atbilst stingrajiem Eiropas drošības standartiem saskaņā ar EN 13209-2: 2006 un ir attiecīgi testētas. Audumiem, ko izmanto ražošanā, ir Őko-Tex Standard 100 vai higiēnas sertifikāts, kas garantē bērna veselības drošību un augsto izmantojamo audumu kvalitāti. Materiāli, no kuriem ir šūta prece nesatur koncerogēnas vielas, nav alerģiskas krāsvielas


Ražots Polijā