Meklēt
0
Grozs

Ergosoma / Ergonomiskā mazuļu mugursoma Womar Zaffiro City Air

 • -8% Ergosoma / Ergonomiskā mazuļu mugursoma Womar Zaffiro City Air

 • Jaunā cena:

  54,90€

  Vecā cena:

  59,90€

  Ieguvums:

  8%

Kopīgot:

Ergosoma / Ergonomiskā mazuļu mugursoma Womar Zaffiro CITY AIR

Lieliska elpojoša mugursoma!

Womar Active CITY AIR ir viegla mugursoma (sver tikai 400 gr) vieglam bērniņam (4–24 mēneši). Īpaši labs vasarai, jo tajā ir sietiņu ieliktņi gaisa cirkulācijai.

Mugursoma ir ļoti kompakta, to var viegli salocīt un paņemt līdzi, dodoties ceļā.


Ergosoma Womar  nodrošina mazulim fizioloģiski pareizu pozu ar plati izvērstām kājiņām, tā saucamo M pozīciju, kā rezultātā slodze tiek vienmērīgi sadalīta uz mazuļa gurniem, dibenu un muguru. 

Panelim ir ergonomiska forma, kas optimāli atbalsta bērna muguru. 

Lielākais svars gulstas uz pieaugušā gurniem. Ērtā, platā jostas siksna ļauj vienmērīgi izlīdzināt slodzi uz vecāku muguras.  Jostai  ir regulējams garums no 65 cm līdz 110 cm, ar iespēju to pagarināt vēl par 30 cm. Pastiprināta sprādze ar slēdzeni Duraflex, kas novērš nejaušu attaisīšanos.

  

Audums:

Augšējais audums: antialerģisks, patīkams uz tausti, augstas kvalitātes 100% kokvilna; pildījums: 100% poliuretāns, 100% poliesters

Speciāli izstrādātas tīklveida ieliktnis ar 100% ideālu gaisa un mitruma cirkulāciju. tīkliņš ir novietots 3 vietās: uz paneļa bērna aizmugurē, papildus uz siksnām un jostas, lai lietotājiem būtu ērtāk.


Womar Eco Baby Active paredzēts lietosanai no brīža, kad mazais jau labi notur muguriņu un galvu (aptuveni no 4 mēnešiem) līdz 2 gadiem (svara diapazons 4,5—18 kg.)

Bērnu var nēsāt pozīcijā ar seju pret mammu un aiz muguras.

Mugursomai ir ērta kabata jostā

Siksnas var nēsāt garenvirzienā, kā parastai mugursomai vai arī krusteniski


Kvalitāte:

WOMAR mugursomas atbilst stingrajiem Eiropas drošības standartiem saskaņā ar EN 13209-2: 2006 un ir attiecīgi testētas. Audumiem, ko izmanto ražošanā, ir Őko-Tex Standard 100 vai higiēnas sertifikāts, kas garantē bērna veselības drošību un augsto izmantojamo audumu kvalitāti. Materiāli, no kuriem ir šūta prece nesatur koncerogēnas vielas, nav alerģiskas krāsvielas


Ražots Polijā